Menu Close

Tarptautinis bendradarbiavimas gimnazijoje

Gimnazijos anglų kalbos mokytoja V.Sadauskienė kartu su 6c klasės mokiniais įsitraukė į eTwinning projekto veiklas ir nuo šių metų sausio mėnesio dalyvauja LAWS 4 ELT (Learning ABC With Spelling bee For English Language Teaching). Tai yra tarptautinis anglų kalbos mokytojų ir CLIL mokytojų projektas su pradedančiaisiais mokiniais. Projekto tikslas – suteikti nuolatinį mokymąsi, mokant pradedančiųjų lygio mokinius naujų anglų kalbos žodžių ir tuo pačiu smagiai leidžiant laiką. Šiame projekte mokiniai įsitrauks ir išmoks naudotis web 2.0 įrankiais, didins skaitmenines kompetencijas.

Kiekvieną mėnesį yra suplanuotos interaktyvios ir bendradarbiauti skatinančios veiklos. Kartu su mokiniais jau paminėta Saugaus interneto diena. Mokiniai paruošė taisykles ir, naudodamiesi Chatterpix programėle, įgarsino vizualiai pateiktas saugaus interneto naudojimo taisykles, Padlet lentoje pasidalino įdomia informacija apie save bei savo pomėgius. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti programėles ir susikurti savo avatarą, kurį galima naudoti vietoje savo nuotraukos. O per žiemos atostogas vyko nuotolinis visų dalyvių susitikimas Google Meet platformoje. Mokiniai bendravo mažose grupelėse, atliko užduotis Quiziz.com platformoje.

Ateityje laukia dar daug įdomių bei įtraukiančių veiklų. Dalinamės projekto metu sukurtu Facebook puslapiu, kur galima stebėti visas vykstančias veiklas. https://www.facebook.com/groups/467942235514717

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Vita Sadauskienė

Nuotraukos Vitos Sadauskienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą