Menu Close

Tarptautinis projektas „Aš gamtininkas“

Birželio 8 dieną Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras sukvietė šalies mokinius dalyvauti tarptautiniame projekte „Aš gamtininkas. Projekto partneriai – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos, Lietuvos ornitologų draugija ir Gamtos tyrimų centras.

Projekto tikslas – biologinės įvairovės (augalų, gyvūnų, grybų) stebėjimų, tyrimų ir sukauptos informacijos vertinimo pavyzdžiu skatinti mokinius pažinti gamtoje vykstančius procesus naudojant šiuolaikines informacines technologijas ir mobiliąsias išmaniąsias programėles. Projekte dalyvavo šalies bendrojo ugdymo mokyklų, neformaliojo švietimo institucijų mokiniai, besidomintys ornitologija, entomologija, teriologija, botanika, mikologija ir siekiantys žinių ir gebėjimų tobulinimo šiose srityse.

Norime pasidžiaugti, kad projekte dalyvavo ir atstovavo mūsų gimnazijai 5a klasės mokinė Kintvilė Vasiliauskaitė (mokytoja Lilija Sabolevskienė), kuri puikiai pristatė savo tiriamąjį darbą ,,Oro taršos tyrimas kerpių metodu“. Kintvilė buvo jauniausia tyrėja mokslinėje konferencijoje.  Sveikiname Kintvilę ir linkime sėkmės gamtos tyrimuose.

Gimnazijos informacija

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą