Tinklininkių pergalė

Vasario 23 dieną mūsų gimnazijos sporto salėje vyko Trakų rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo merginos, gimusios 2006 metais ir jaunesnės. Savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandyti susirinko Trakų rajono mokyklų tinklininkių komandos. Varžybos vyko rato sistema iki dviejų iškovotų pergalių. Visų komandų susitikimai vyko labai tolygiai, iki paskutinių rungtynių minučių buvo išlaikyta intriga, buvo pratęstų varžybų.

Mūsų gimnazijos atstovės, sutvardžiusios sportinį jaudulį ir patikėjusios savo jėgomis, įnirtingai kovėsi ir parodė geriausius įgūdžius, komandinę darną ir azartišką nusiteikimą, nesuteikdamos vilčių kitoms komandoms nugalėti.

Sveikiname mūsų gimnazijos tinklininkes, aukso medalių laimėtojas: II a gimnazinės klasės merginas – Šukelytę Brigitą, Kolendą Aurėją; Ia gimnazinės klasės mokinę – Pavlovskytę Deimantę; Ib gimnazinės klasės mokines – Atkočiūnaitę Rūtą ir Dobrovolskaitę Saulę; 8a klasės mokinę – Platač Austėją ir 6c klasės mokines – Filčenkovą Anastasiją, Bakumaitę Editą, Bujūtę Urtę ir Mažolytę Milaną. Taip pat labai dėkojame puikiai varžybose teisėjavusioms abiturientėms, IVb gimnazinės klasės mokinėms: Salevič Dominykai, Maslauskaitei Austėjai, Koniušanec Ulai ir varžybų sekretorei – Švilpauskaitei Kristinai.

Linkime mūsų gimnazijos tinklininkėms sėkmės ir tikimės gražių pergalių Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose.

Komandos trenerė Ramutė Kontorovičienė

Nuotraukos Ramutės Kontorovičienės