Menu Close

„Trakų dainiaus bėgimo taurė“

Spalio 16 d. Trakuose įvyko pirmosios „Trakų dainiaus bėgimo taurė“ varžybos. Renginyje dalyvavo 197 dalyviai. Šiose varžybose sėkmingai pasirodė ir mūsų gimnazijos mokiniai kartu su fizinio ugdymo mokytoja Jelena Kerdokiene.  Savo jėgas ir greitumą 3 x 333,3 m. bėgime išbandė 5b klasės mokiniai Gustas B., Aleksandras S., Vilius I., 1000 m. bėgime dalyvavo 6a klasės mokinė Kintvilė V. ir 8b klasės mokinė Akvilė S.  Puikiai pasirodė ir prizines vietas iškovojo 1000 m. bėgime 8c klasės mokiniai: Dominykas D., kuris laimėjo 1-ąją vietą ir Emilis S., laimėjęs  3-iąją vietą.  Kad mokiniai būtų labiau motyvuoti judėti, fizinio ugdymo mokytoja Jelena Kerdokienė taip pat bėgo 1000 m. distanciją bei iškovojo 3-ąją vietą. Mokiniai labai džiaugėsi dalyvaudami šiose varžybose bei laukia kitų startų.