Menu Close

Trakų rajono mokyklų merginų tinklinio turnyras „Drauge prie tinklo“

Balandžio 26 dieną, mūsų gimnazijos sporto salėje vyko Trakų rajono mokyklų merginų tinklinio turnyras ,,Drauge prie tinklo”, kurio tikslas – tobulinti tinklininkių žaidimo meistriškumą, plėtoti draugiškus ryšius su rajono mokyklų tinklinio komandomis, ugdyti kilnų elgesį sporte bei skatinti aktyvaus poilsio ir sveikos gyvensenos nuostatas.

Tinklinio aikštelėje savo jėgas išbandyti susirinko Lentvario ir Trakų merginų komandos. Turnyras vyko rato sistema iki dviejų iškovotų pergalių. Visų komandų tarpusavio susitikimai vyko labai tolygiai, išlaikydami intrigą iki paskutinės rungtynių minutės ir su papildomais setais. Meistriška komandinė kova ir sportinis azartas puošė visą turnyrą, merginos tryško entuziazmu nugalėti bei apginti savo mokyklos ir komandos garbę.

Susumavus turnyro rezultatus, bronzos medaliais pasipuošė Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos komanda ir jos treneris Viktaras Ustila.   Po atkaklios kovos, sidabro medaliai atiteko Trakų gimnazijos tinklininkėms ir komandos vadovui Marekui Pavlovskiui.

Sveikiname mūsų gimnazijos tinklininkes, turnyro nugalėtojas ir aukso medalių laimėtojas: Maslauskaitę  Austėją (IIIb), Salevič Dominyką (IIIb),   Strasevičiūtę Jovitą (IIIb); Koniušanec Ulą (IIIb); Tomaševičiūtę Deimantę (IIIb);  Kmitaitę Agnę (IIIb); Sadovską Sonatą (IVa); Jurjevaitę Smiltę (IIa); Atkočiūnaitę Rūtą ir Dobrovolskaitę Saulę (8b) bei jų trenerę Ramutę Kontorovičienę.

Tinklinio turnyro ,,Drauge prie tinklo” komandų žaidėjoms buvo įteikti medaliai ir diplomai. Dėkojame Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro administracijai už įsteigtus ir parūpintus apdovanojimus. Taip pat dėkojame turnyro vyr. teisėjai, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentei, socialinių mokslų daktarei, tinklinio trenerei – Renatai Kviklienei bei teisėjo pagalbininkams, IIIb klasės mokiniams – Makeliui Lukui,  Petrauskui Edvinui, Milinavičiui Mindaugui bei IVb klasės mokinei Austėjai Meškauskaitei.

Labai norime pasidžiaugti tinklininkių ir jų komandų vadovų aktyvumu bei motyvacija tobulėti, palaikant glaudžius ryšius su rajono mokyklų komandomis bei norą sportuoti ir populiarinti šią sporto šaką, pritraukiant dar daugiau aktyvių dalyvių.

                                                           Turnyro ,,Drauge prie tinklo” organizatorė Ramutė Kontorovičienė

Nuotraukos Ramutės Kontorovičienės

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą