Menu Close

Trakų rajono mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato varžybos

Mūsų gimnazijos mergaičių kvadrato komanda, vadovaujama fizinio ugdymo mokytojos Ramutės Kontorovičienės,  lapkričio 16 dieną dalyvavo Trakų rajono  2023 – 2024 m. m.  mokyklų žaidynių  2011 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių kvadrato varžybose, kurios vyko mūsų gimnazijos sporto salėje.

Varžybos buvo labai įtemptos ir įnirtingos, Trakų rajono mergaičių kvadrato komandos atkakliai kovojo tarpusavyje ir savo sėkme tikėjo iki paskutinės kėlinio minutės, nes beveik visose rungtynėse prireikė papildomo kėlinio laimėtojoms išaiškinti.  Daug emocijų, azarto, intrigų kėlusios varžybos,  tik po finalinio švilpuko komandas surikiavo į nugalėtojų ir prizininkių gretas.  Mūsų gimnazijos kvadrato žaidėjoms atiteko sidabro medaliai. Sveikiname prizininkes: 5a klasės mokines – Špiliauskaitę Estelą, Simanavičiūtę Ievą, Savą Emiliją, Liudvinovičiūtę Urtę, Šlikaitę Kamilę; 5b klasės atstoves –  Nemcevaitę Tomą ir Lietuvininkaitę Eisviną- ir 5c klasės mokinę – Bakumaitę Jovitą; 6a klasės mokines-Belian Adrijaną, Zacharevičiūtę  Deimantę, Michailovą Margaritą, Dovliaš Emiliją- ir 6b klasės atstoves – Markevičiūtę Mariją bei Trainovičiūtę Patriciją. 

Fizinio ugdymo mokytoja R. Kontorovičienė

Nuotraukos R. Kontorovičienės

Skip to content