Užsienio kalbų savaitė

2018.12.10-2018.12.14 mūsų gimnazijoje vyko užsienio kalbų savaitė. Kiekvieną dieną buvo vykdomos įvairios veiklos, susijusios su užsienio kalbomis. Gruodžio 10 dieną II specialiojoje klasėje vyko netradicinė anglų kalbos pamoka, kurią vedė Ž. Jurgelienė.  Pamokos tikslas buvo pratinti mokinius naudojantis internetu susirasti reikiamą informaciją bei mokytis dirbti komandose. Gruodžio 11 dieną anglų k. mokytojai J.Sabolevskytė bei J.Bartusevičius vykdė raštingiausio 5-oko konkursą. Mokiniai rašė diktantą anglų kalba.  2018m. gruodžio 11 dieną anglų k. mokytojas Justinas Bartusevičius kartu su 7c klasės mokiniais R.Puzinaite bei T.Maksele vyko į Rūdiškes dalyvauti raiškiojo skaitymo konkurse. Antradienį vyko I klasių rusų kalbos olimpiada, buvo išrinkti nugalėtojai, kurie atstovaus gimnazijai rajoninėje olimpiadoje. Gruodžio 12 d. ilgosios pertraukos metu vyko “English Breakfast Tea“. 7a klasės mokiniai vaišino mokinius angliška arbatėle, sausainiais, bendravo anglų kalba, pasakojo apie britų valgymo bei gėrimo tradicijas, pertraukos metu grojo britiška muzika. Trečiadienį  anglų k. mokytoja V.Mumgaudienė organizavo I-II kl. anglų k. olimpiadą, buvo išrinkti nugalėtojai, kurie atstovaus gimnazijai rajoninėje anglų k. olimpiadoje. Gruodžio 13 d. miesto bibliotekoje vyko viktorina- konkursas „Ką žinau apie Rusiją“, kurią vykdė rusų k. mokytojos J.Peciukonienė, A.Janavičienė bei A.Novikova. Miesto bibliotekoje vyko 6-8 kl. darbų paroda „Abėcėlė“. Ketvirtadienį mūsų gimnazijoje vyko prancūzų diena. Visoje gimnazijoje buvo pakabinti informaciniai plakatai, piešiniai, kurie supažindino mus su Prancūzija, jos istorija bei tradicijomis. Pertraukų metu grojo prancūziška muzika, mokiniai vaišino prancūziškomis vaišėmis, mokėsi naujų prancūziškų žodžių. Gruodžio 14 d. anglų k. mokytoja J.Sabolevskytė 5b klasėje organizavo viktoriną „ Ką žinau apie Didžiają Britaniją bei anglų kalbą?. Mokiniai dirbo komandose, turėjo atlikti įvairias gramatines užduotis: pasirinkti teisingą atsakymą, išbraukti nereikalingą žodį, parašyti žodžių daugiskaitas, skaičius, savaitės dienas, išspręsti kryžiažodį bei perskaityti tekstą. Mokiniai buvo sudominti ir aktyviai dirbo komandose. Antroje pamokos pusėje naudojantis aktyviu mokymo metodu-kahoot, mokiniai komandose turėjo atsakyti į klausimus apie Jungtinę Karalystę.

K I T A I P 148394945_212336282981461_6436327480277073920_nK I T A I P 248422408_294892507804624_4284601018768949248_n (1)