Menu Close

Užsienio kalbų savaitė

Gruodžio 16 d. gimnazija aidėjo nuo Kalėdinių giesmių, kurias iš visos širdies traukė Kristinos ir kitų gimnazistų skatinami mokiniai. Improvizuotoje „angliškoje arbatinėje“ norintieji mėgavosi tradicine arbata su pienu, neįprastu jos skoniu. Taip baigėsi užsienio kalbų savaitė, šurmuliavusi nuo gruodžio 12 dienos.

Nuo pirmadienio mokiniai pamokose žaidė žaidimus, susijusius su šalies, kurios kalbos mokosi, papročiais, istorija, tradicijomis. Antradienį, po 2 pamokų, prie eglutės rinkosi poezijos mylėtojai ir skaitė savo mėgstamiausius eilėraščius apie žiemą, Kalėdas, Naujuosius Metus ir netgi apie meilę anglų, rusų ir net italų kalbomis.

Rusų kalbos pamokų metu vyko aštuntų klasių viktorina „Įdomūs faktai“. Mokiniai parodė savo žinias ir loginį mąstymą bei sukauptą patirtį apie įvairių šalių kultūrą, meną, istoriją, tradicijas. Tuo pačiu metu jie sužinojo daug nežinomų faktų įvairiais klausimais.

Gruodžio 14 d. vyko aštuntų klasių konkursas : „What English speaking countries do you know?, kurią organizavo mokytoja Julita Sabolevskytė.

Mokiniai pademonstravo savo žinias ir mąstymo greitį, atsakinėdami į klausimus ar pasirinkdami teisingą atsakymą iš pateiktųjų. I-ąją vietą laimėjo ir sumanesnė buvo  8a klasės komanda, o kitas vietas pasidalino 8b ir 8c komandos.

Ketvirtadienį I-II-III klasių gabiausi mokiniai dalyvavo mokyklinėje anglų kalbos olimpiadoje. Mokiniai įdėjo nemaža pastangų, atlikdami rašymo užduotis. Kalbėjimo užduotis perkelta į vėlesnį laiką. Po šios užduoties paaiškės geriausi iš geriausių, kurie atstovaus gimnaziją rajoninėje olimpiadoje.

Penktadienį Vita Sadauskienė vedė mokyklinį „Spelling Bee“ konkursą 7 klasių mokiniams. Dalyvavo po tris visų klasių atstovus. I-ąją vietą laimėjo – Danielė Šlikaitė 7b mokinė, II-oji vieta atiteko 7a klasės mokinei Mėjai Burdaitei ir III-ioji liko 7c klasės mokinė Correia Dos Santos Isabel.

Visos savaitės metu rusų kalbos kabinetuose vyko tradicinės mokinių atvirukų ir rankdarbių parodėlės. 6 klasių mokiniai parengė parodėlę „Raidžių karalystėje“, o 7-okai prigamino nuostabiausių „Kalėdinių atvirukų“.

Mokyklos televizorius per pertraukas rodė mokinių darbus, sukurtus naudojant Canva programėlę, vokiečių kalbos užduotėles. Penktadienį pastabesni mokiniai galėjo sužinoti angliškos arbatos istoriją ir tai, kaip teisingai jos pasiruošti.

Savaitė buvo įtempta, pilna veiksmo, įtraukė ir sudomino visus.

Anglų kalbos mokytoja Vita Sadauskienė

Skip to content