Menu Close

Vasaros stovykla Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje

2023 m. birželio 19-23 dienomis Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje vyko vasaros dienos stovykla MANO GIMTINĖ IR AŠ. Stovykloje mokiniai buvo kryptingai pažindinami su protėvių  kultūra ir gyvenimo sąlygomis. Ekskursijų metu mokiniai pamatė, kokiuose skirtinguose būstuose žmonės gyveno įvairiomis epochomis, kokie buvo tuo metu amatai, kaip buvo gaminami šventiniai gardėsiai. Žygio metu ėjo 10 km iš Lentvario į Trakų Vokės Tiškevičiaus dvarą, dvaro teritorijoje ieškojo paslėpto lobio. Tai buvo puiki galimybė išbandyti savo ištvermę, pažinti draugą, mokytis bendravimo. Nuvykę į Rumšiškių liaudies buities muziejų, pamatė aukštaičių, žemaičių, dzūkų, suvalkiečių trobas, ūkinius pastatus bei kitas įdomybes. Meno dirbtuvėse gamino molio gaminius, piešė piešinius taikydami naują metodiką – piešinys ir žmogus viename. Stovyklos uždarymas vyko Lentvario Tiškevičiaus parke. Mokiniai pasidalino stovykloje įgyta patirtimi ir įspūdžiais.

Koordinatorė socialinė pedagogė Natalja Jastrebova

Nuotraukos Nataljos Jastrebovos

Skip to content