Menu Close

„Veiksmo mėnuo BE PATYČIŲ“

Tradiciškai daugelis Lietuvos mokyklų ir kitų  įstaigų prisideda prie gražios, visuomeninės  akcijos – kovai prieš patyčias paminėti. Mūsų gimnazija taip pat nelieka abejinga šiam reiškiniui ir visą mėnesį simboliškomis  veiklomis minėjo „Veiksmo mėnuo BE  PATYČIŲ“.

Klasių vadovai organizavo klasės valandėles šia tema. Biblioteka kiekvieną savaitę pristatė mokiniams knygas, kurias jie galėjo paskaityti. Taip pat kas savaitę ilgųjų pertraukų metu SUP klasių mokiniai skaitė knygą „Gerumo abėcėlę“. Psichologas skaitė paskaitą 5-8 klasių mokiniams ir mokytojams ,,Gyvenimas mokyklos sacharoje“. Socialinė pedagogė D. Prakapaitė paruošė prevencinę medžiagą III-IV klasių mokiniams, o 5-6 klasių mokiniams buvo rodoma mokomoji vaizdo medžiaga apie patyčias. Socialinė pedagogė N. Jastrebova vedė klasės valandėlę  SUP klasių mokiniams ,,Tu ir aš“.  IIIa klasės mokinės: Martyna, Miglė, Beata ir Aistė skaitė paskaitą SUP klasių ir 5-I klasių  mokiniams, kurie mokosi gimnazijoje bei švietimo pagalbos specialistams.

Taigi praūžęs, nuvilnijęs mėnuo ,,Be patyčių 2021” priminė, kad sutelkę jėgas ir tapę dėmesingesni vieni kitiems įveiksime tolerancijos, pagarbos nebuvimo problemas, išmoksime pastebėti ir priimti kitoniškumą, vertinsime ne tik išorinį žmogaus grožį – ieškosime gėrio jo viduje. Ir tuomet mėnuo ,,Be patyčių“ taps kasdienine akcija ,,Be patyčių 365!” – gyvensime santarvėje ištisus metus…

Švietimo pagalbos specialistų metodinė grupė

001002006003005007008009 011 010

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą