“Velykų belaukiant”

2019 Balandžio 16 dieną įvyko renginys “Velykų belaukiant”. Į renginį atėjo dvyliktų, vienuoliktų, šeštų klasių mokiniai. Renginį pristatė 8c klasės mokinys Dominykas Kavaliauskas. Apie Velykų šventę ir istoriją kalbėjo gimnazijos psichologas dokt. Audrius Ivanauskas, vėliau Vilniaus kunigų seminarijos klierikas Darius Graževič kalbėjo apie tai, kaip pasiruošti Velykoms atsižvelgiant į kaltės, gėdos ir baimės emocijas. Po klieriko kalbos vyko diskusija, kurią moderavo Audrius Ivanauskas. Su mokiniais aptarėme asmenybės augimo principus iš Švento rašto ir Psichologijos mokslo perspektyvų. Dėkojame visiems, kurie atvyko į renginį, tikimės, kad ši valandėlė prisidėjo prie jūsų augimo asmenybinėje plotmėje.

Dvasinį augimą tęsėme didyjį trečiadienį Senųjų Trakų Viešpaties Apsireiškimo vienuolyne, kurio misija- būti dvasinės atgaivos židiniu kiekvienam žmogui. Būdami sakralioje erdvėje mokiniai klausėsi katechezės apie kryžių, kurį turime kiekvienas iš mūsų, apmąstė didžiosios savaitės įvykius, gilino savo tikėjimą. Bendraudami su vienuolyno seserimis mokiniai uždavinėjo jiems aktualius klausimus apie tikėjimą, pašaukimą. Būdami koplyčioje meldėmės, užrašėme savo intencijas ir giedojome giesmes. Kaip sako šv. Augustinas ,,Kas gieda- dvigubai meldžiasi”.

Tikybos mokytoja K. Jankauskienė ir psichologas A. Ivanauskas

IMG_257820190417_093050IMG_2575 copy20190417_104257