Menu Close

„Žvaigždutės“ susidraugavo su robotu

Darganotą vasario mėnesio trečiadienį Lentvario Motiejaus ŠImelionio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės „Žvaigždutės“  vaikai lankėsi Lentvario miesto bibliotekoje. Jie dalyvavo Ingos Gucienes knygos ir CD pristatyme „Roboto Metaloboto muzikinė kelionė po pievą“. Autorė meniškai atskleidė vaikams savo parašytos knygos turinio gelmes. Ji pati ilgus metus ugdė jaunuosius skaitytojus. Vaikai susidomėję klausėsi jos įrašytų ir dainuojamų dainų, uoliai ir taikliai atsakinėjo į autorės užduodamus klausimus, mankštinosi roboto ritmu, piešė knygelės herojus ir  smagiai leido laiką  naujai atrastose, inovatyviai įrengtose ir maloniai kviečiančiose Lentvario miesto bibliotekos erdvėse. Gavę dovanų knygą ir sulaukę autorės pažado, kad roboto kelionių odisėja po žemės planetą tęsis, pakylėti vaikai grįžo namo pilni įspūdžių ir gerų emocijų,  pažinę naują herojų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jurgita Valiukaitė

Nuotraukos Jurgitos Valiukaitės

Skip to content