Kovo 11-osios renginys gimnazijoje – virtuali kelionė po gražiausias Lietuvos vietas

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija originaliai minėjo Kovo 11-osios 30-metį. Šiemet sukanka jau 20 metų, kai mūsų gimnazija yra UNESCO asocijuotųjų mokyklų tinklo narė. Įpareigoti šio vardo šiais mokslo metais papildomą dėmesį skiriame UNESCO Pasaulio paveldui Lietuvoje. Kiekviena klasė studijavo, keliavo, rengė pasirinktos temos pristatymą. Šios dienos renginiuose mokiniai ir jų mokytojos atskleidė savo kūrybiškumą, gebėjimą originaliai mąstyti, rinkti medžiagą, ją įdomiai pristatyti. Buvo kurti filmai, skaidrės, plakatai, meniniai pasirodymai. Mokiniai mokėsi vieni iš kitų ir džiaugėsi savo tėvyne.

Renginyje dalyvavo jaunesnysis savanoris Kęstutis Vilkauskas ir vyresnysis savanoris Laurynas Katkus. Jie gimnazistus sveikino su švente ir kvietė aktyviai dalyvauti Elektrėnuose vyksiančiame bėgimo maratone „Nepriklausomybės mylia“.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas kainavo nemažai, tačiau to metų žmonių ryžtas mums leidžia dabar džiaugtis laisve, galėjimu šnekėti ir tikėti tuo, kuo norima. Kovo 11-osios proga kviečiame toliau keliauti po Lietuvą ir džiaugtis gražiausiomis vietovėmis, įstabiausiu kultūros paveldu.

IMG_0255IMG_0258received_2884579324937799received_541824706462691received_194240515328046