Užsienio kalbų savaitė

Gruodžio 5-9 dienomis mūsų gimnazijoje vyko užsienio kalbų savaitė. Didžiulio mokinių dėmesio sulaukė III aukšte trimis kalbomis pasidabinęs žmogeliukas. Vaikai smalsavo kaip vadinasi kūno dalys įvairiomis kalbomis, ieškojo panašumų ir skirtumų.  Spec. poreikių mokiniai vadovaujami mokytojos Žanos Jurgelienės nupiešė ir  surengė piešinių apie Kalėdas parodą.

Savaitės metu 5–II klasių mokiniai rašė diktantantą. Išsiaiškinome raštingiausius mokinius, kurių pasirodo nėra taip daug kaip norėtųsi.

Antradienį I–III klasių geriausi mokiniai dalyvavo mokyklinėje olimpiadoje, kurios tikslas atrinkti geriausius mokinius į rajoninę olimpiadą. Kadangi neįvykdyta kalbėjimo dalis,  geriausi mokiniai dar neišrinkti.

Trečiadienį 5–6 klasių mokinukai dalyvavo abėcėlės konkurse: “Spelling bee”. Tarp 5 klasių mokinių konkursą laimėjo: Emilija  Šatevičiūtė 5c – I vieta, Vaida Tolvaišaitė 5b  – II vieta, Elinga Doškutė 5c – III vioeta.  6–kų tarpe nugalėtojomis tapo Kamilė Gornatkevič 6c – I vieta, Reda Urvaikytė 6b –II vieta ir Miglė Kezytė 6b – III vieta.

Ketvirtadienį – mokytojos J. Peciukonienės kabinete vyko kūrybinių darbų paroda. IV klasių mokiniai rašė bandomąjį rusų kalbos egzaminą.

Penktadienį – anglų kalbos mokytoja I. Temenkova jau ketvirtą kartą iš eilės, kartu su IVb klasės merginomis, organizavo angliškos arbatos kavinukę, kur mokyklos bendruomenė galėjo paragauti tikros juodos angliškos arbatos su pienu bei mokinių keptu pyragu.

Užsienio kalbų metodinė grupė